2 січ. 2018

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим !

26 груд. 2017

Новорічні подарунки для дітей Сєвєродонецької школи-інтернату

В наш час з’явилася гарна традиція: перед новорічними святами робити добрі справи. Саме діти Требуховецької школи підготували подарунки для дітей-сиріт. Вони вкладали в пакуночки не лише свої дарунки, а й частинку свого серця і душі. Діти були щасливі від того,що можуть зробити свято для когось. Саме з таких маленьких добрих справ зароджується любов дитини до суспільства.
24 груд. 2017

Результати олімпіади з екології

Вітаємо Віту Герасимчук, яка посіла ІІ місце в районній олімпіаді з екології!!!
22 груд. 2017

19 грудня свято святого Миколая.

19 грудня учні Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів влаштували чудове дійство, присвячене святкуванню найулюбленішого дитячого свята – св. Миколая.
20 груд. 2017

Всеукраїнський конкурс Мала академія наук

20 грудня 2017 року у Летичівській ЗОШ №2відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу "Мала академія наук"
18 груд. 2017

Чергові перемоги учнів школи!

Щиро вітаємо переможців гуртка "Бойовий гопак" у відкритому Кубку Хмельницької області з рукопашного бою "КУБОК САМСОНА". 12 медалей та Кубок вручені учням за достойну перемогу!
17 груд. 2017

Інтеграція в дії

15 грудня 2017 року на базі Требуховецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів був проведений семінар "Інтегроване навчання- шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу" для вчителів початкової школи Меджибізької територіальної громади.
13 груд. 2017

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварія на Чорнобильській АЕС (ЧАЕС). 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» було надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.
12 груд. 2017

Вчитель року-2107

Вітаємо ІВАНОВУ Наталію Михайлівну, яка посіла друге місце в районному етапі конкурсу «Учитель року»
12 груд. 2017

Тиждень права 2017-2018 н.р.

Протягом 04.12-10.12.2017 року в Требуховецькій ЗОШ I-III ступенів проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.