22 січ. 2019

Ми горді зватися українцями!!!

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності.
21 груд. 2018

День святого Миколая, довгожданний день зустрічі з мріями та подарунками!

Ось і наближається улюблений і довгожданий час – час зимових канікул і новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити кожнісінький день.
3 груд. 2018

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
21 лист. 2018

Зустріч з засновником Народного Руху України на Хмельниччині

20 листопада відбулася зустріч учнів нашої школи з засновником Народного Руху України на Хмельниччині
2 жовт. 2018

Вітаємо з Днем вчителя!

Спасибі вам, вчителі.
23 черв. 2018

Випуск-2018

В добру путь, наші випускники 2018 року!!!
9 черв. 2018

випускний вечір дев’ятикласників

9 червня 2018 року. Хвилюючий та довгоочікуваний випускний вечір дев’ятикласників.
25 трав. 2018

Кафе "ЗОШИТ У КЛІТИНКУ"

Учні 4 класу святкували випускний бал у шкільному кафе "ЗОШИТ У КЛІТИНКУ"!!!
25 трав. 2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ТРЕБУХОВЕЦЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі Требуховецької ЗОШ І–ІІІ ступенів.
17 трав. 2018

У Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед школярів громади

17 травня 2018 р. на базі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступеня відбувся І етап проведення змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), яка є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного вихованння учнівської молоді.