14 жовт. 2021

День козацтва

До Дня Українського козацтва у Требуховецькій ЗОШ відбувся захід "Веселі козачата". Зазвичай, вихованці беруть активну участь у таких заходах, де є змагання, народні та спортивні ігри.Так, можуть проявити свою мужність, кмітливість, витримку, фізичні та розумові здібності . Море усмішок, позитивних емоцій залишилося у дітвори. Лунали маршові пісні, веселий гопак та дзвінкий щирий дитячий сміх.
17 вер. 2021

День народження "Смайлика"

Кожен рік 17 вересня відзначається незвичайне свято – День народження дружелюбного електронного символу – День народження «Смайлика».
28 трав. 2021

гаряча лінія

корисна інформація
21 квіт. 2021

День довкілля

21.04. 2021року в нашій школі учні 4 класу, під керівництвом класного керівника - Слободянюк Антоніни Василівни, - зробили добру справу
20 лист. 2020

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 01.10. по 31.10.2020р. проводився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек за темою: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів".
28 лют. 2020

Дитинство і творчість нероздільні

Це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим, природне й дивовижне. Саме дитяча творчість допомагає побачити та розпізнати, а згодом і розвинути таланти наших учнів.
26 лют. 2020

26 лютого 2020 р. у ДЮСШ Меджибізької ОТГ відбувся відкритий турнір з волейболу серед дівчат у двох вікових групах.

У молодшій віковій групі, за підсумками протистоянь перемогла команда нашої школи. У старшій віковій групі наша команда посіла друге місце.
19 лют. 2020

Здоров‘я - найдорожчий скарб!

Агітбригада Требуховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Козацький гарт» закликає усіх до здорового способу життя!
12 лют. 2020

Перемога на змаганнях з волейболу

12 лютого 2020 року на базі Голосківської спортивної школи відбулися змагання з волейболу
24 лист. 2019

Голодомор ... найстрашніша сторінка з історії нашого народу

В ці дні народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя.