17 трав. 2018

Свято вишиванки

Вишиванка – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність
11 трав. 2018

«Люди Перемоги. Наш полк»

10 травня у Требуховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів була презентована третя книга-фотоальбом – «Люди Перемоги. Наш полк»
2 трав. 2018

Змагання "Козацький Гарт"

Сьогодні на базі Требуховецької ЗОШ I-III ст. проводились змагання "Козацький Гарт" Наша школа зайняла I місце серед учасників змагань.
26 квіт. 2018

Чорнобиль... Трагедія... Пам’ять...

Чорнобиль… Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.
25 квіт. 2018

Козацька пeдагогіка-важливий eлeмeнт національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

23 квіт. 2018

22 квітня -День Землі.

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності
19 квіт. 2018

БЕЗПЕКА УЧНІВ – ПОНАД УСЕ!

19 квітня в Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту
17 квіт. 2018

Тиждень знань з основ БЖД

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини педагогами Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з працівниками Меджибізького ДСНС було організовано захоплюючу екскурсію до пожежної частини.
6 квіт. 2018

Засідання Школи молодого вчителя

Школа молодого педагога сприяє підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителя, удосконаленню майстерності володіння методикою та технологією навчання.
2 квіт. 2018

«Найкращий читач року»

Вітаємо Демкову Ірину з перемогою (2 місце) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року».