12 лют. 2018

Перемога у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області з рукопашного бою

Вітаємо козаків та козачок з перемогою у Відкритому чемпіонаті з рукопашного бою, проведеного на честь вшанування пам'яті воїнам-інтернаціоналістам, що загинули у війні в Афганістані та інших локальних війнах ХХ - ХХІ ст. з метою виховання здорової патріотичної молоді України
8 лют. 2018

Сучасний вчитель – це професіонал

Педагоги Требуховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів успішно пройшли онлайн курси «ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ»
31 січ. 2018

КОЗАЦЬКА РАДА

29.01.2018 року відбулося засідання козацької ради.
29 січ. 2018

«Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти», – під таким гаслом був проведений виховний захід учителькою історії Швець С.А.
29 січ. 2018

Чергова перемога! І знов медалі!

Чергові перемоги здобули наші юні спортсменки: Чорна Любов, Шимків Анастасія, Гладка Тетяна, Пасакас Катерина! ВІТАЄМО!!!!!
25 січ. 2018

Чемпіонат з шахів серед школярів

25 січня учні нашої школи Попіль Артем, Плаксін Ярослав та Чорна Любов взяли участь у чемпіонаті з шахів серед школярів.
25 січ. 2018

Шкільна їдальня вас завжди порадує своїми смаколиками!

Надворі морозна зима, а в шкільній їдальні неймовірний аромат свіжої теплої випічки.
22 січ. 2018

Флешмоб до Дня Соборності України

Сьогодні у Требуховецькій ЗОШ відбувся захід до Дня Соборності України, в якому взяли участь учні 7-9 класів
18 січ. 2018

ЗДОРОВОМУ СПОСОБУ ЖИТТЯ - ДА! ДА! ДА!

Наша команда нагороджена дипломом І ступеня за найяскравіший виступ в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
10 січ. 2018

у нашому селі Требухівці відбулося урочисте відкриття ЦНАПу

Не лише у містах, а й у нашому селі Требухівці відбулося урочисте відкриття ЦНАПу