18 жовт. 2019

шкільний осінній ярмарок

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить шкільний осінній ярмарок у Требуховецькій школі. Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовлену вдома.
14 жовт. 2019

Напередодні Дня захисника у нашій школі відбувся традиційний захід — посвята в козачата.

« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. Требуховецький навчальний заклад - надійний оплот козацького духу.
4 жовт. 2019

4 жовтня і в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя.

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
3 жовт. 2019

Засідання круглого столу «Зелений туризм».

У Меджибізькій фортеці 2019 року відбулося засідання круглого столу «Зелений туризм».
23 вер. 2019

Стоп булінг!!!

Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей.
4 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Новий навчальний рік розпочався для дітвори нашого навчального закладу весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.
22 трав. 2019

Всеукраїнська дитячо-юнацько, військово-патріотична гра "СОКІЛ-ДЖУРА".

22 травня відбулася всеукраїнська дитячо-юнацько, військово-патріотична гра "СОКІЛ-ДЖУРА".
16 трав. 2019

Вишиванка - генетичний код нації

Вишиванка - генетичний код нації!
11 трав. 2019

квест-веломарафон

У Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся квест-веломарафон за участі дітей, батьків та учителів.
9 трав. 2019

«Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»

Пам'ять... Вона не має початку і не має кінця. Минають роки, відлітаючи у вічність…