10 груд. 2017

Результати олімпіади з хімії

Вітаємо Віку Луцишину яка посіла ІІІ місце, та Колю Царука який посів ІІ місце в районній олімпіаді з хімії!!!
9 груд. 2017

Результати олімпіади з біології

Вітаємо Віку Грінкевич та Іру Кисіль, які посіли ІІІ місця в районній олімпіаді з біології!!!
8 груд. 2017

РУЦЬКИЙ Анатолій Анатолійович посів друге місце

Вітаємо РУЦЬКОГО Анатолія Анатолійовича, який посів друге місце в районному етапі конкурсу «Учитель року–2017»
7 груд. 2017

Виховний захід

7 грудня, у 2 класі, проведено виховний захід на тему : «ТВОРИ СВОЄ ЩАСТЯ».
2 груд. 2017

Олімпіада з математики

02 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Вітаємо переможців: ученицю 6 класу Демкову Ірину (І місце), ученицю 9 класу Кисіль Ірину (ІІІ місце), ученицю 10 класу Луцишину Вікторію (ІІІ місце)
1 груд. 2017

лекторій на тему «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!»

1 грудня у Требуховецькій ЗОШ відбувся лекторій на тему «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!»
27 лист. 2017

Спортивні досягнення

Вітаємо переможців у змаганнях по українському рукопашу гопак (м.Ковель): Чорна Л.-2 місце; Гладка Т. - 1 місце; Пасакас К. - 1 місце; Шимків А. - 2 місце; Венгер М.- 2 місце; Венгер О. - 2 місце.
20 лист. 2017

20 листопада 2017 року у 2 класі проведено показовий урок з позакласного читання

20 листопада ми провели показовий урок з позакласного читання на тему: «Українські народні казки».
8 лист. 2017

Молодіжна спілка і учні Требуховецької школи вітали Владику Антонія з Днем народження.​

27 жовт. 2017

"Співає юність України"

26 жовтня відбувся обласний фестиваль у м. Хмельницькому, на якому шкільний хор достойно представив два твори "Од Києва до Лубен" та "Ранок". Щиро вітаємо керівника хорового гуртка Мазур Л. І та концертместра Мазура С. С. , а також бажаємо творчого натхнення юним талантам.