Час в Требухівцях

Позаурочна діяльність

Весна 2021року, карантин.  Та не зважаючи на це - активно кипить робота у гуртку патріотичного спрямування, який веде керівник  Штаманетян Т. П.

Сьогодні дітки виготовляли сердечка любові та поваги до рідної України.Досліджуємо пам'ятки рідного краю.

Діти нашої школи проводять вільний час з користю.

8 листопада  шостий та другий клас відвідали ферму «Ранчо» , де учні не лише ознайомились з тваринним світом , а й дізнались багато корисної інформації змогли прокататися на поні та весело провести час.

Дозвілля для школи є важливим елементом, оскільки саме такі поїздки більш згуртовують учнів, виховують людяність , почуття гідності, чесність , доброту.

У Меджибізькій фортеці  2019 року відбулося засідання  круглого столу «Зелений туризм».

Під час засідання обговорювалися  питання: зміни в туристичній інфраструктурі Меджибожа; пропозиції до проекту Програми розвитку туризму в Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді : можливості та виклики релігійного туризму в Меджибожі; презентація , яку підготувала Леськів І.Я.

На завершення провели квест-гру між учнями Меджибізької, Требуховецької  та Ставницької шкіл.

У Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів шкільним бібліотекарем була проведена літературна подорож  «Казковий світ Василя Сухомлинського».

Учні початкових класів познайомились із життєвим та творчим шляхом видатного письменника. Декламували вірші та ставили інсценівки до творів В.О. Сухомлинського, які викликали бажання наслідувати позитивні риси персонажів прочитаних оповідань і казок.

Подорожуючи країною казок – країною Радості і Добра, вони побували на станції «Читайликів», морі «Загадок», острові «Театральний». А ще впевнились, що краще жити в тій країні , де панують мир, добро і злагода.

На завершення учасники та гості свята виконали пісню «Творіть добро».

Після святкової лінійки ведучі запросили усіх присутніх на традиційний  осінній

ярмарок.

Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку. Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни і знову без спочину запрошували до своїх «прилавків».

Жарти і сміх лунали звідусіль, батьки та учні раділи, веселилися, співали,(«Їдемо на ярмарок» виконали учні 3 класу, «Чарівниця осінь» заспівали дівчатка 5 класу, завершили святкування піснею «Як у нас на Україні»   учасниці вокально-хорового гуртка) танцювали ( «Карапет» 4 клас, танець «Червона калина» 6 клас), читали гуморески (Габруський Артем,Недял Богдан,Романенко Іван).

Розійшлися по домівках, несучи в руках чималі пакунки з купленими смаколиками.

Колись давним-давно… А, може, нині?

Жив Миколай. Та ні: завжди живе.

Не забував нікого: кожній дитині

Ніс радість, щастя чарівне.

Хто ж не знає святого Миколая-Чудотворця? Це – найперший Помічник у всіх життєвих ситуаціях, найбільш шанований святий серед людей, а особливо серед дітлахів.

Саме тому 19 грудня учні Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів влаштували чудове дійство, присвячене святкуванню найулюбленішого дитячого свята – св. Миколая. Учні школи під керівництвом педагога-організатора Мазур Л. І. підготували надзвичайно цікаву виставу для школярів та вихованців Требуховецького дитячого садка «Пролісок», у якій велася напружена боротьба між Добром і Злом. Янголята та Розбійники, добра Казка та зла Фея, Снігова Королева та доброзичливі Ляльки, Баба Яга і, звичайно ж, св. Миколай – головні герої цієї вистави. Діти отримали багато позитивних емоцій і, звісно, подарунки від св. Миколая.

За традицією, ми щорічно ділимося позитивним настроєм із дитячим садочком «Пролісок» та нашими добрими друзями, які готові завжди прийти на допомогу, Меджибізькою майстернею  електрообладнання.

Цього ж дня учні школи взяли участь в урочистому «запаленні» новорічної ялинки на центральній площі смт Меджибіж.

Святий отче Миколаю!

Приходи скоріш, благаю!