Час в Требухівцях

Козацька педагогіка в дії

Слався, велика козацька родино,

Живе у віках хай звитяга твоя!

Стоїть в обороні Матусі-Вкраїни

Козацька єдина і вільна сім'я!

« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця.

До посвяти в козачата першокласники готувалися ще з вересня місяця і чекали цього дня з великим нетерпінням.

18 жовтня 2019року уся шкільна родина зібралися з нагоди особливого свята – свята, якого немає в жодному календарі, але для нашої школи воно вже стало традиційним! Кожен рік, у жовтні, наша дружна козацька сотня приймає поповнення!  Саме дійство пройшло у дусі козацьких забав. Діти співали, танцювали, мотали на швидкість мотанки, смакували домашніми варениками. На завершення свята дали обіцянку дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами своєї держави.   Вітаємо першокласників зі вступом у козачата, а всім іншим, присутнім бажаємо козацького здоров'я, миру і злагоди.

ТАБОРУВАННЯ ВОСЬМОЇ СІЧІ  (САМЧИКИ 2017 рік)

ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР