Час в Требухівцях

Спортивні досягнення

Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів –школа козацького здоров’я,
завдання якої є формування і розвиток фізично, психічно і морально здорової особистості з стійкими переконаннями та системою знань про здоров'я, здоровий спосіб життя, створення умов для збереження і зміцнення здоров'я вчителів і учнів. У школі систематично проводяться Дні збереження здоров’я, щоденно проводяться ранкові руханки, посвята в козачата, коли наша дружна козацька сотня приймає поповнення, такі дійства проходять у дусі козацьких забав.
У школі діють гуртки спортивного спрямування: волейбольний, «Айкідо», гурток «Бойового гопака». Вихованці гурків постійно здобувають призові місця:
                  2020 рік - серед дівчат ІІ місце;
                                   серед хлопців ІІ місце.
Прекрасні результати здобувають і вихованці гуртка «Бойовий гопак»
На останніх Всеукраїнських змаганнях з рукопашу вихованці привезли 7 призових місць.
Але, на превеликий жаль, у  приміщенні спортивного залу займатись практично неможливо, оскільки потребує капітального ремонту.

Вітаємо переможців Відкритого кубку з рукопашу Верховинської ДЮСШ серед дітей,  що проводився 10 березня 2018 року з метою підвищення спортивної майстерності молоді, популяризації здорового способу життя!

У черговий раз наші учні школи, учасники гуртка "Бойовий гопак" під керівництвом Костика Михайла та Якимчука Анатолія привезли ПЕРЕМОГУ!

А саме у своїх кваліфікаціях, вікових та вагових категоріях:

Чорна Любов  - І місце;

Шимків Анастасія  - І місце;

Гладка Тетяна  - ІІ місце;

Пасакас Катерина  - І місце;

Венгер Олександр –І місце;

Венгер Михайло –ІІ місце.

Турнір з волейболу присвячений дню збройних сил України (ІІІ місце)

На базі Голосківської спортивної школи проведено квест (ІІ місце).

Досягнення 2015-2016 навчального року