Шкільна газета

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить шкільний осінній ярмарок у Требуховецькій  школі. Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою  різноманітну смакоту, приготовлену вдома.  Відбувався ярмарок на подвір’ї школи, тому всім вистачало місця: продавцям – щоб розкласти усі наїдки та напої, покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве, а учням продемонструвати свої акторські, танцювальні та співоцькі здібності.  Додому усі поверталися з гарним настроєм та придбаними смаколиками.

« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. Требуховецький навчальний заклад - надійний оплот козацького духу.

Напередодні Дня захисника у нашій школі відбувся традиційний захід — посвята в козачата.

Вже кілька поколінь учнів школи ми виховуємо в дусі національних традицій.

Для шкільної спільноти це не данина моді, не просто набір дій- це повсякденне життя школи, коли старші піклуються за молодших, сильніші захищають слабших. Це, вважають тут, є продовженням козацьких традицій.

Система шкільного самоврядування побудована в традиціях українського козацтва. Є шкільний отаман, рої.

Свято провели у спортивному залі. Підтримати першокласників зібралися їх батьки, вчителі.

Для всіх присутніх учнів підготували концертну та розважальну програму, яка мала розважити не тільки гостей, але й винуватців свята — першокласників. Їх — серйозних та зосереджених — готували до цього урочистого дня.

Та найбільшим випробуванням для маленьких школярів були змагання. Учні взяли активну участь у змаганнях, щоб довести всім, що вони можуть називатися козаками. Вони подолали всі випробовування, пройшли всі перешкоди.

На завершення свята писар вручив Козацькі грамоти юним козачатам

У Меджибізькій фортеці  2019 року відбулося засідання  круглого столу «Зелений туризм».  Під час засідання обговорювалися  питання: зміни в туристичній інфраструктурі Меджибожа; пропозиції до проекту Програми розвитку туризму в Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді : можливості та виклики релігійного туризму в Меджибожі; презентація , яку підготувала Леськів І.Я.  На завершення провели квест-гру між учнями Меджибізької, Требуховецької  та Ставницької шкіл.

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

4 жовтня і в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав випускний 11  клас із квітами та вітальними листівками. По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковими стіннівками, які підготували учні школи. Була проведена святкова лінійка з привітаннями, піснями та жартами.

Після уроків вчителі зібрались у кабінеті математики, де стали учасниками цікавого уроку, який для них підготувала та провела рада учнівського врядування.

Проблема цькування у школах останнім часом є однією серед найактуальніших в  країнській освіті. За даними дослідників, 7 з 10 дітей в Україні стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком цього ганебного явища).
Саме тому з 16 -20 вересня в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
І до проведення даних заходів активно долучилася вчителі нашого навчального закладу.
Центральною темою уроків стала протидія булінгу в школі. Діти переглянули відеоролики, проведені години спілкування. Загоном Бунчужний була організована та проведена робоча лінійка  на якій розібрали, що таке булінг, яка за нього передбачена відповідальність, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе та оточуючих від цькування.

Новий навчальний рік розпочався для дітвори нашого навчального закладу весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Активно пройшли товариські зустрічі з міні-футболу між учнями 9-х та 11-го класів.

Ми ще раз переконались, що в нашій школі працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

2 вересня у Требуховецькій загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів уже традиційно пройшло свято Першого дзвоника.
   У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
   День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.
    Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, танцями, співами вітали наймолодших школярів їх старші колеги.
      На урочисту шкільну лінійку завітав духовний наставник школи отець Петро. Священник благословив учнів і дав настанови на майбутній шкільний рік.