Новини шкільної бібліотеки

Проблема сучасного покоління полягає у тому, що молодь не любить читати. Але це не про учнів Требуховецькоі школи. Ось такий відео-анонс прочитаноі книги створила учениця 8 класу Шуміловська Ліза, у якому поділилася своіми враженнями. А вам закортіло тепер прочитати твір В. Чемериса «Вітька+Галя, або повість про перше кохання»?

Читачі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до мережевої акції «Що порадиш прочитати, Бібліотекар!», яка приурочена до Міжнародного дня дитячої книги та Всесвітнього дня книг і авторського права. Метою Акції є підтримка і розвиток читацького інтересу до художньої  літератури; формування престижу книги і читання серед читачів.

25 травня 2018 року

9 травня - День Перемоги

Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Книжкова виставка « Подвиг не має забуття»

26 квітня у світовій історії  назавжди залишиться Днем скорботи.

Тому, ми щорічно відзначаємо цю трагічну подію.

В шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка

«Порожня зона, край мовчання»

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною,

як скрипка для музиканта, як пензель для художника,

ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною».
В. Сухомлинський

У шкільній бібліотеці 23 квітня була оформлена книжкова виставка присвячена  Всеукраїнському Дню книги та авторського права.

29 березня у Меджибізькій публічній бібліотеці відбувся ІІ тур конкурсу «Найкращий читач року-2018» серед учнів 6 -7 класів Меджибізької ОТГ .

Перемогу (ІІ місце отримала Демкова Ірина учениця 6 класу).

Книжкова виставка присвячена Шевченківським дням

Книжкова виставка присвячена Дню рідної мови

2 березня 2018 року у Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» серед учнів 6-7 класів.

Переможцями цього конкурсу стали такі учні:

І місце –Демкова Ірина( учениця 6 класу), ІІ місце Свистун Аліна(учениця 7 класу), ІІІ місце поділили між Пасакас Катериною( учениця 6 класу) та Царук Миколою (учень 7 класу).

Тематична виставка  «Пам’таємо героїв Крут».

Виховна  година  присвячена 100 річчю пам ’ яті  героям Крут.

Тематична виставка присвячена Дню Соборності

14 грудня в Україні відзначали «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

В звязку з цим, спільно з Меджибізькою публічною бібліотекою, була проведена виховна година для учнів 6 класу.

Учні дізналися про поетапну ліквідацію наслідків аварії, про створення ікони «Чорнобильський спас». Був проведений бібліографічний огляд книжкової виставки «Чорнобиль: Трагедія, подвиг, пам’ять».

Жовтень місяць був присвячений

Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який проходив під гаслом

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Книжкова виставка «Здоровий спосіб життя: Модно! Престижно! Корисно!»

Конкурс плакатів і малюнків «Я обираю здоров’я» /1-4,5-7кл./

Година спілкування «Здоров’я сьогодні і на все життя».

З учнями 6-7 класів на уроці фізкультури проведено

Гру – квест на тему: «Рухова активність – здоровий спосіб життя»

Флешмоб «У гармонії з собою і світом»

З 26 листопада  по 10 грудня в рамках акція «16 днів проти насилля» в Требуховецькій ЗОШ 1-111 ступенів спільно з Меджибізькою публічною бібліотекою відбулося анкетування на цю тему серед учнів 6 -10 класів. Результати анкетування показали,що учні добре володіють знаннями своїх прав та засуджують насилля в сім”ї та суспільстві.

Урок-екскурсія для учнів 1 класу виховує любов до книги і бережливе ставлення до неї. Дає учням поняття про бібліотечні терміни, знайомить з правилами користування бібліотекою, залучає до читання книг.

Під час екскурсії діти зустрілися з казковими героями такими як: Королева книга, лікар Айболит, Незнайко, Буратіно.

Учениця 6 класу Свистун Аліна та учениця 7 класу Кацович Анастаія стали переможцями  конкурсу І-туру та ІІ-туру «Книгоманія-2017рік»